COOL Talent

   
     18 april 2020 Schouwburg Gouda

Header

     COOL Talent

18 april Schouwburg Gouda

Deelnemende scholen

Social Media

     
facebook icon    logo instagram
     

Organisatie

 
Logo Lions 2

Line-up COOL Talent 2016

De presentatie wordt verzorgd door een geweldig team bestaande uit: David Floor, Alex Baggerman en Tieme Stoffels
   
     Tieme Stoffels   David Floor
              Tieme                                  David
  
De acts in willekeurige volgorde .....

- Veerle Roest met Beautiful Birds (Passenger)
  Veerle Roest

- Madelief Murck met I will always love you (Whitney Houston)
  Madelief Murck 640x478

- Maarten van Lienden en Yoriam Versteeg met Songs (Imagine Dragons)
  Yoriam Versteeg en Maarten van Lienden

- Mai Lin, Mischa en Laszlo Stas en Maurits Kappetijn met Hold back the River (James Bay)
  Maurits Kappetijn en fam Stas

- Emilio Stoppelenburg en Carel van Hassel met Altijd net te laat (cabaret)
  Emilio en Carel

- Noortje en Daan Fletterman met Different Shades of Blue (Joe Bonamassa)
  Noortje en Daan Fletterman k

- The Coornhert Youth Orchestra, Tess, Douwe, Maaike, Femke, Michiel, Niels, Petter, Rik, Ruben, Benjamin, Thomas, Tobias, Wieke, Xander, Brechtje, Jeroen, Isabel, Sander, Jochem, Gaia, Maartje en Maaike met Themes from James Bond
  The Coornhert Youth Orchestra kl

- Noya Geurts Tijhuis en Maurits Kappetijn met Care, een eigen nummer van Noya!
  Noya en Maurits

- Aniek, Anke, Katinka, Nadine, Sophie, David, Lars, Valentijn en Jabe met Deeper (Ella Eyre)
  Deeper kl

- Emmanuella Immerzeel met Stay (Rihanna)
  Emanuella Immerzeel

- Carlijn Hoogeveen met Rolling in the deep (Adele)
  Carlijn Hoogeveen kl

- Jopke van Dobbenburgh met Beggin' (Frankie Valli and The Four Seasons)
  Jopke Dobbenburgh kl

- Manouk Hogebrug met Ain't no other man (Christina Aguilera)
  Manouk

- Jopke van Dobbenburgh en Manouk Hogebrug met Love me again (john Newman)

- Tijmen Hennekes, Lasse Westerhof, Timo Verlaan en Slava Syurin met Psycho (Muse)
  Psycho Muse kl

- Roos van Beem met Can't help falling in love with you (Elvis Presley)
  Roos Beem

- Francesca Soonieus met Over and over again (Nathan Sykes)
  Francesca Soonieus kl

- Alyssa, Feline, Fleur, Ilse, Indy, Nina, Renee en Eveline, Dansgroep Reflex
  Reflex kl

- Felicia Koops, Rick, Maarten en Thomas, The Unfamiliar met Feelin' good (Christina Grimmie)
  The Unfamiliar kl

- Sam Bulk met Mag ik dan bij jou zijn (Claudia de Breij)

- Laurian Serno met Sparks inside (zang, dans en acrobatiek), Laurian heeft een hoofdrol gespeeld in de bekende musical Billy Elliot!
  Laurian Serno  Laurian2

- Pieternel, Tim, Matts en Bobby, De Bobsterband met Johnny 'B' good (Chuck Berry)
  De Bobsterband kl

- Anke Lodder, Marij van der Woude, Xanthe Moons en Eline van Swieten met Jealous (Labrinth)
  Jealous

- Renzo van Hootegem met een eigen nummer, Boundaries
  Renzo rechts